Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 3990

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Duyurular] Hesap Paylaşımı hk.

Spot [Linki Kopyala] 1/1393

#1
Gönderildi 2019-01-14 19:09:56 | Sadece konu sahibinin konularını gösterBazı oyuncuların hesaplarını başkalarıyla paylaştıklarını tepsit ettik. Hesap paylaşımının hesap güvenliğini tehlikeye attığını ve ciddi sonuçlara neden olabileceğini siz oyuncularımıza defalarca vurguladık. Bunlarla sınırlı olmamak üzere;


- Hesap Kaybı
- Hesaplarda bulunan eşya/kaynak kaybı
- Hesabın başkalarıyla daha fazla paylaşılması gibi risklerde söz konusudur.


Hesabınızı, oyundaki yakın arkadaşlarınızla, güvendiğiniz lonca arkadaşlarınızla veya Kudreti yüksek olan oyuncularla bile paylaşmamalısınız.


Fetih Ekibi olarak bizler oyun hesaplarınızı kaybetmemek için bir platform hesabına bağlamanızı şiddetle öneriyoruz. Ancak bu bağlantı bilgilerini diğer oyuncularla paylaşmamanızı da şiddetle öneriyoruz. Hesabı paylaştığınız kişi hesabı başka bir platforma bağlayabilir ve bu durumda hesabı kaybetmeye kadar birçok sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz durumlarda tüm sorumluluk oyuncuya aittir.


Hesap paylaşımı sonucu meydana gelen kayıplardan biz sorumlu olmayacağız. Hesap paylaşımı kesinlikle yasaktır ve tüm oyuncuları hesaplarını korumak için gerekli önlemleri alması gerekmektedir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2019-02-12 03:53:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İnsanlarda oyun oynama isteği bıraktığınızı mı, düşünüyorsunuz?

İmza
HUN’s
CyberWorld