Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Duyurular] Yeni Acemi Ödülleri

[Linki Kopyala] 2/430

Gönderildi 2019-01-23 16:32:07 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bugün yapılan bakımla Acemi ödülleri ayarlanmıştır.

Şu anki oyun sürümünün (v2.1) arayüzü değişmediğinden dolayı, Acemi ödüllerinin tamamı görüntülenememektedir. Ancak ödülleri topladığınızda yeni ayarlanan ödülleri alabileceksiniz.

Ödüllerdeki büyük değişiklik nedeniyle, bu düzenleme tüm oyuncular için geçerli olacaktır. Bunun anlamı, daha önce Acemi ödüllerini toplayan oyuncular da yeni ödüllerden yararlanabileceklerdir.

İşte tüm ödüller:

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-01-23 17:03:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Biz çantada bu neviden biriken eşyaları ne yapacağız diye düşünürken olanların üstüne yenilerini ekleyerek muhteşem bir işe imza attiniz. Tebrik ederim.

İmza
Gönderildi 2019-01-23 17:32:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Oduller muthis fakat , benim almadigim bir sey neden boyle bir seyi yaptniz yani nerden akliniza geldi acemi odulleri azdi biraz daha verelimmi dediniz ve ben smdi daha once topladim diyelim bunlari yinede alabilicekmiyim ve guncelleme ne zaman ? Lutfen K60 si acin artik passportumun bitmesine 1 gun 15 saat falan kaldi , K59 da oynamak istemiyorum , bir cok insan bekliyor , butun kodlari aldim odulleri hediyeleri cantama koydum kralliga kendimi hazirladim iste bu yuzden yeni hesab acip (K60 acildiginda ) bunu yapmak istemiyorum , lutfen artik

İmza