Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] Topluluk - WeGamers

[Linki Kopyala] 0/583

#1
Gönderildi 2019-02-20 16:06:11 | Sadece konu sahibinin konularını göster
Topluluk özelliğini sevdiğinizi görüyoruz! Bu özelliği iyi kullanabilmeniz için birkaç ipucu verelim:

☆Topluluk Hesabınızı Yükseltin!
Eğer hesabınızı WeGamers'a bağlamadıysanız, sistem Topluluk özelliğini kullanabilmeniz açısından sizin için bir Misafir hesabı oluşturur. Misafir hesabının özellikleri WeGamers'a bağlı olan bir hesaba göre daha sınırlıdır, bu nedenle hesabınızı hemen yükseltmeniz sizin için çok karlı!

Hesabınızı yükselttikten sonra Avatarınızı ve Adınızı dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Dahası, Fetih Topluluğu'na da WeGamers uygulaması aracılığıyla Fetih'te çevrimiçi olmasanız bile erişebileceksiniz. Hesabınız da daha güvenli olacak!

Hesabınızı yükseltmek için Topluluk'a gidin, sağ alttaki Avatar simgesine dokunun ve "Hesabımı Yükselt" seçeneğine dokunun. Daha sonra hesabınızı yükseltmeniz için ekranda gösterilen talimatları takip edin!

☆Dil ve Gönderi Düzeni
Topluluk'a girdiğinizde, oyununuzun varsayılan dilindeki gönderiler otomatik olarak ekranınıza düşecektir. Her dilden gönderileri görmek isterseniz, Duyurular'ın sağ alt kısmındaki küçük Küreye tıklayarak görmek istediğiniz gönderilerin dilini seçebilir ve gönderi düzenini değiştirebilirsiniz. Hemen şimdi Topluluk'a göz atın!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.