Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Duyurular] Şampiyonluk

[Linki Kopyala] 1/573

#1
Gönderildi 2019-04-02 16:20:58 | Sadece konu sahibinin konularını göster
Şampiyonluk'un ilk raundu başladı! Özel bir çerçeve dahil olmak üzere harika ödüller kazanmak için görevleri tamamlayın!

Şampiyonluk'un her raundunda, her hafta farklı görevlerle 6 hafta sürecek. Her görevi her hafta tamamladığından emin ol!

Nasıl katılınır: Oyuna giriş yap, ve sağdaki "Şampiyonluk"a dokun.

Şampiyonluk Kuralları:


1. Sezon süresince, Şampiyonluk Görevlerini tamamlayarak ve Sezon Mücadelelerine katılarak Şampiyonluk TP elde edebilirsin. Şampiyonluk seviyeni yükselt ve tonlarca ödül kazan.
2. Tüm oyuncular Şampiyon Ödüllerini alabilir. İstediğin zaman Premium Ödüllerini açabilir ve çok sayıda özel eşya elde edebilirsin.
3. Şampiyonluk Madalyaları, Şampiyonluk Mağazasında nadir bulunan eşyalarla değiştirilebilir. Bazı ödüller daha yüksek bir Şampiyonluk seviyesi gerektirir.
4. Haftalık Görevler her Pazartesi gece yarısında sıfırlanacak. Bir önceki haftanın görevleri artık kullanılamayacak ve tamamlanmamış Görevler sayılmayacak.
5. Bazı Görevler yalnızca sınırlı sayıda tamamlanabilir, bu nedenle tercihlerine göre Görev seçmeni öneririz. Her Görevi tamamlamak zorunda değilsin!
6. Görevler tamamlandığında Şampiyonluk TP otomatik olarak kazanılacak.
7. Sezon Mücadeleleri, Sezon süresince sadece bir kez tamamlanabilir. Daha zordurlar fakat daha fazla Şampiyonluk TP verirler. Sezon Mücadelelerinden kazanılan Şampiyonluk TP otomatik olarak kazanılmaz, toplanması gerekir.
8. Görevlerden kazanılan Şampiyonluk TP haftalık sınıra ulaştığında, devam eden tüm Görevler sona erecek ve artık tamamlanamayacak (Bu limit sadece Görevler için geçerlidir. Sezon Mücadelelerinden, Giriş Sandıklarından, satın alınan Şampiyonluk seviyelerinden kazanılacak Şampiyonluk TP limitsizdir).

Görevlerdeki ilerlemelerini kontrol etmeyi unutma!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2019-04-05 09:47:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Deve dizgini ne ise yarıyor nerde kullanicaz

İmza