Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Duyurular] Önemli Duyuru

[Linki Kopyala] 1/476

#1
Gönderildi 2019-05-24 15:18:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Asi alt etmelerinden elde edilen ganimet, bugünkü bakımdan sonra eski ayarlarına geri döndürüldü. 

☆ Ödüller neden daha önce değiştirildi?
Birçok oyuncu birçok farm hesabı açarak asi alt etmelerinden elde edilen ganimeti kötü niyetle kullanmıştı. Bu oyunun dengesini ciddi şekilde etkilemişti. Bu tür eylemlerin etkisini azaltmak için bu değişikliğe gitmek zorunda kalmıştık.

☆ Peki şimdi bu değişikliği neden eski haline döndürdük?
Oyuncularımızın neredeyse çoğu bu değişikliğe çok tepki verdi ve bu konudaki şikayetlerini dile getirdiler. Çoğunluğu göz önüne alarak, ödülleri eski haline getirmeye karar verdik. 

Oyunda yapılan bu değişikliklerin siz oyuncularımızın en iyi deneyimi yaşaması adına yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bu konudaki desteğinizi ve anlayışınızı rica ederiz.

Fetih Ekibi

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2019-05-25 19:01:51 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İsabetli bir karar olmuş. Sizin oyunculara verdiğiniz açıklardan ve bundan yararlanan oyuncular yüzünden bizlerin oynayışlarını zorlaştırmanız çok saçmaydı. Sonuç olarak para ile sattığınız paketlerde tahıl bulunmaktadır. bence bu ikiside aynı şey ha parayla alınmış ha da paketlerde alınmış.

İmza
Bir Umuttur Yaşamak!!!