Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] Hesap Güvenliği

[Linki Kopyala] 0/434

#1
Gönderildi 2019-06-12 16:20:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster


Son zamanlarda, hesap paylaşımı, satışı ve alımının arttığını farkettik. Farkında olmanız açısından, bu davranışlarda bulunmak hesabınızı ciddi güvenlik sorunlarına sokar.

☆ Hesap paylaşımının tehlikeleri:
1. Birçok oyuncu, oyun hesaplarının çalındığını ve hesaplarına giriş yapamadıklarını tarafımıza rapor ettiler. Yapılan incelemeler üzerine, rapor edilen bu hesapların paylaşılan ve daha sonra şifreleri değiştirilen email adreslerine bağlı olduğunu gördük.

2. Eğer hesabınızı paylaşırsanız, oyun gelişiminizi kontrol edemeyecek hatta hesabınızı tamamen kaybedecek duruma düşebilirsiniz.

3. Hesabınızı paylaştığınız kişiler, hesabınızı sizden habersiz bir şekilde başka kişilerle de paylaşabilir. Bu da güvenlik risklerinin katlanarak artması demek.

☆Hesap alım/satım tehlikeleri:
Hesap satın almak daha riskli bir durumdur. Hesap paylaşımından kaynaklanan tüm risklerin yanı sıra, parasal kayıplar da yaşayabilirsiniz. Birçok dolandırıcı, hesap satışında parayı aldıktan sonra hesaplarını kaybettiklerini belirten sahtekar bir raporda bulunup hesaplarını tekrar geri almak isteyeceklerdir bu da mağdur kişinin elinde hiçbir şey kalmaması anlamına gelmektedir.

Tekrar vurgulamak gerekirse: Hesap alma, satma ve hesap paylaşımı hesabınızı güvenlik risklerine sokacaktır ve bunların yapılması kesinlikle yasaktır. Tüm oyuncularımızı hesaplarını korumak için gerekli adımları atmaya teşvik ediyoruz. Hesap alma, satma ve hesap paylaşımı sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değiliz.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.