Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 379

Moderatör: Dionisos

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Duyurular] Yeni Krallık Açılışları hk.

Spot [Linki Kopyala] 3/2559

#1
Gönderildi 2018-06-28 19:34:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhabalar,


Hemen hemen herkesin sabırsızlıkla beklediği yeni krallık açılışları hakkındaki detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz:

Krallık açılışları bugüne kadar hiçbir şekilde belirli bir periyot halinde açılmamıştır ve açılmayacaktır. Lütfen bu konu hakkında tahmin yürütmekten kaçınınız. Krallık açılışları, geliştirici ekibimizin bazı etmenleri göz önüne alarak yeni bir krallık ihtiyacı olduğunu düşünmesiyle gerçekleşmektedir. Buna bağlı olarak yeni krallık duyuruları sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak paylaşılmaktadır. Haliyle, krallık açılışlarını önceden duyurabilmek veya bu konuda net bir tarih verebilmek; ayrıca tahmini bir tarih yürütebilmek mümkün değildir. Buna ek olarak bir tahmin yürütüp, bir önceki krallıkta; yeni krallık için hazırlık yapmaya başlamak yine sizin sorumluluğunuzdadır. 

Bu konuya anlayış göstermenizi rica eder, iyi oyunlar dileriz! :angel:

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2018-06-28 19:53:11 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bizim suçumuz yok bugün açılmazsa bırakıyoruz.

İmza
#3
Gönderildi 2018-10-14 16:29:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Walla oyle bi dava yok pc basinda oturuyor lak lak yapiyorsunuz lafa gelince calisiyorsunuz felan filen king of avlonda hergun bilgirim gelir sistem degisikligi icin biraz daha isinize sahiplenirseniz bu cozum kapanir sizin yaptiginiz sag cepten al sol cepe koy belkide suan aii kodundan banlicaksiniz hesapi ama umrumda degilsini adam akkli bildirim istiyor bu millet sizden azcik daha anlayis oyle belli degil ne zaman bilmiyorum yok oyun icin yeterlilik olayina bakiyoruz faso fiso araplar ve yabanci oyuncular anca para bassin siz kananin baska bisey yapmayin farkli ulkeler arasi para birim ine gore yapsaniza bu isi adam arap basiyor onun parasinca 50tl bizde 99$  ulkeler arasi esitlik esitlik altinda adil bir oyun.

İmza
#4
Gönderildi 2018-11-28 11:34:37 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sanırım bir çok arkadaş foruma iyi bakmıyor krallıklar bu bölümden yazın arkadaşlar

İmza
K18 Shikato. Kurtluk ta düşeni yemek kanundur