Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 801

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] Paket satın alma

[Linki Kopyala] 2/265

Gönderildi 2019-01-24 22:33:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Artık sizi mahkemeye verecegim.. bu kacıncı oldu sırf paket almıyorum ki para gitmesin diye hala gidiyor ıtunesten bakıyorum bekleme de diyo ne bu dolandırıcımısınız paramı iade edin enayi degiliz

İmza
Gönderildi 2019-01-25 09:54:20 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Teknik sorunlara ne yazık ki buradan destek veremiyoruz. Lütfen bu sorun için müşteri hizmetleriyle iletişime geç. Oyunun yüklenme sayfasında sol üstte bulunan "Bilet Gönder" butonuna tıklayarak veya help.conquerors.android.tr@igg.com e-posta adresine, e-posta atarak müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsin. Oradan sana yardımcı olacaklardır.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-01-27 20:10:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İki kezdir günlük teklif paketi alıyorum ve paketler gelmiyor makbuzlarda bende mevcut durumda bilet göndermeme rağmen biletler hala beklemede eğer aldığım paketler gelmezse hakkınızda dolandırıcılık sucundan dava açacağım oyun IGG 549730767

İmza
FIRAT KARAKUŞ