Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 857

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] konu silinmesi

Kapat [Linki Kopyala] 1/306

#1
Gönderildi 2019-02-05 05:59:52 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Konuya cevap veremiyorsunuz neden siliyorsunuz ? Çünkü haklıyım bir oyuncu olarak hesap paylaşımı yasak diyorsunuz adam 10 hesaba birden giriyor. Adamlar savaşmak hesap kiralıyolar nasıl bir sisteminiz var fotoğraf atıyoruz cevap vermiyorsunuz konuyu kapatıyorsunuz. Adam bizden daha fazla para kazandırıyor diyemi hesaplar ceza görmüyor. İkincisi oyun içi admin alın arkadaş dünya para kazanıyorsunuz madem admin almıyorsunuz gönderilen iletilere cevap verin konuyu kapamayın. He dersinizki multi hesap serbest bizde kalelere girelim yada ne bilim kale kiralıyım 80 kişi heralde kaleye kiralar 80 hesaba para yatırcağımıza kalkan alırız 1 hesapla savaşırız daha az masraf olur cakarız siz insan kayırıyorsunuz sayın yönetim gerekli insanlar hala gerekli cezaları yemedi

İmza
#2
Gönderildi 2019-02-05 09:27:43 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Konu hakkında daha önce Facebook adresimizle iletişime geçtiğinizi öğrendik. Karışıklık olmaması adına konunuzu kaldırdık. Lütfen bu tarz raporları sadece bir hesabımıza raporlayın, aksi halde karışıklık meydana gelecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.