Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 807

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] Oyun hatası

[Linki Kopyala] 2/263

Gönderildi 2019-02-16 00:13:59 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadasım adama saldiri yapıyorum ve adam rastgele ışınlan basıyor benım kaodaki bütün askerim ölüyor adamın askerleri sadece yaralı bu nasıl bı sacmalık. He eğer oyun buysa tebrık ederım sizi. Lütfen buna bı cozum bulun ve tarafıma bildirin çünkü t5 kaleyı bırakma noktasına geldım asker kolay kasılmıyor sonuçta..

İmza
Gönderildi 2019-02-16 12:06:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bir yolu yok. Yöneticilerin bu durumu inceleyip düzeltme yapmaları lazım. En azından saldırı geldiğinde ışınlanmayı kitlemeleri vs.. gibi çözümler.

İmza
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe!
Gönderildi 2019-02-18 09:40:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Bu bir oyun hatası değildir. Saldırı-savunmalardan daima savunan avantajlıdır. Bu durum tüm strateji oyunlarında böyledir. Saldıran yaralı beraberin kayıp verebilirken; savunan sadece yaralı verebilir. Fakat savunanın yaralı kapasitesi revir kapasitesini geçerse kayıplar yaşayabilir. Işınlanmaya gelecek olursak, eğer bir saldırı sırasında yer değiştirici kullanılırsa planlanan saldırı iptal edilemez ve ye değiştirici kullanıldığı an gerçekleşir.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.