Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 855

Moderatör: Dionisos

Toplam:#13

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] 1 haftadır oyalama ve hesap hırsızlığı . ZEUS

[Linki Kopyala] 12/1050

#11
Gönderildi 2019-03-29 19:54:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesabın çalındığına inanıyor sunuz emeğin çalındığına inanmıyorsanız ne yazık size zeus aylarca emek vermiş bi o kadar para basmış bi kale ne kadar zor bu hale geliyor hic biriniz oyunu yükleyip oynamadiniz galiba bu kadar basit olmamalı git yeniden paket al demek lütfen Türkiye yetkili si kimse ilgilensinler insanların emekleri paraları boşa gitmesin.

İmza
tufan
#12
Gönderildi 2019-03-29 21:58:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Madem Zeus u haklı görüp yeni bi mail e hesabını bağlıyorsunuz o halde işinizi düzgün yapın ve hesabın eksikleriyle birlikte yani çalınmadan önceki haliyle teslim edin. Bizim oyunun güvenilirliğine inancımız kalmadı bari emeğe saygı gösterin. Zaten yeterince sizin dayatmalarınız yüzünden oyundan soğuyoruz. Zeus un arkasında büyük bi topluluk var. Bu sorunumuz çözüme ulaşmadığı takdirde zararlı çıkan biz değil siz olacaksınız. Lütfen artık daha fazla uzamadan şu işi halledin !

İmza
#13
Gönderildi 2019-03-30 02:51:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu hesabın çalındığına dair kanaat getirdikten sonra hesabın eski haline gelmesi için paket çekimi istemek adalet dışıdır burda oyuna başlayan 5-10 seviye bir kaleden bahsedilmiyor bu hesap belli bir seviyeye gelmiş ve ekipman Andaç kret kale içi asker kale seviyesi ve bir çok durumda ileri bir kale bu durumu düzeltip ZeuS adlı kullanıcınıza kalesinin eski halini sunmalısınız eğer bunu yapamıyor iseniz kullanıcı alınan paketlerin tutarlarını hesaplayıp oyuncuya para iadesi yapmalısınız

İmza