Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 801

Moderatör: Dionisos

Toplam:#13

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] 1 haftadır oyalama ve hesap hırsızlığı . ZEUS

[Linki Kopyala] 12/843

Gönderildi 2019-03-29 17:00:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Malum 1 hafta önce güncelleme esnasında hesabım çalındı . Ekipmanlar ,kahraman andaçları,  kaynaklar altınlar , paket çekip k3 den k40 a geldim ve tekrar k3 geri geldi hesap . İGG yetkilileri makbuz Bilgi vs herşeyi istedi verdim . 1 hafta geçti aradan sadece hesabı başka bir kaleye aktardılar  . Ama boş bir şekilde .  Ve polika gereği kaybınızı geri getiremiyoruz diyorsunuz . Söylenecek söz yok birşey demiyorum .

İmza
Gönderildi 2019-03-29 17:11:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Zeus arkadaşımız Haklı Sizlerin böyle yönetici olduğu bir oyunda adaletli davranma ve müşteri sorunlarını  dinlemediğiniz bir kez daha ıspatlandı onca emeği nasıl göz ardı edebiliyorsunuz sizlerle aynı çatı altında oynamak istemiyorum ve tüm ekibime oyunu bırakma çağrısı yapacağım bunu tüm krallıklardan destek istiyerek devam edeceğiz sizlerin kumpasına gelmiyeceğiz.

İmza
Gönderildi 2019-03-29 17:21:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

ekipmanlarını istiyorsan tekrar ekipman paketi çek . Askerlerini istiyorsan tekrar ordu paketi çek . Kahraman Andaçlarını istiyorsan kahraman paketi çek . Qaqa ve Mansur için tekrar cehennem azabı kas vaktini harca , eski krallığına göç etmek istiyorsan üzülme altın paketi ve göç paketini tekrar çek . Kaynaklarını istiyorsan kaynak paketi çek . DİYOR İGG KISACAK

İmza
Gönderildi 2019-03-29 17:35:55 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu nasil bir musteri hizmetleridir adamin hesabi caliniyor birsey yapamiyorsaniz orda ne isiniz var alismisiniz paket cekin sunu yapin bunu yapin bundan sonra bu oyunu ne oynarim nexe arkadsalarima tavsiye ederim ve lonca olarak birakicaz siz araplarla.dewam edin

İmza
Gönderildi 2019-03-29 17:38:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Böyle sacmalik. Olurmu.. Zeus. Hakli. Onca. Emek. Sizin yuzunuzden heba olmamali... Bu konuda daha akilci. Cozumler. Bulmalisniz... Insanlarin oyundan sogumasni istemiyorsaniz bunu yapsrsiniz oyun yoneticicleri

İmza
Gönderildi 2019-03-29 17:48:34 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Adamlar emek veriyor ayıp yaptığınız

İmza
Gönderildi 2019-03-29 18:15:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Böyle sacmalik. Olurmu.. Zeus. Hakli. Onca. Emek. Sizin yuzunuzden heba olmamali... Bu konuda daha akilci. Cozumler. Bulmalisniz... Insanlarin oyundan sogumasni istemiyorsaniz bunu yapsrsiniz oyun yoneticicleri

İmza
Gönderildi 2019-03-29 18:57:32 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu hesabın çalındığına dair kanaat getirdikten sonra hesabın eski haline gelmesi için paket çekimi istemek adalet dışıdır burda oyuna başlayan 5-10 seviye bir kaleden bahsedilmiyor bu hesap belli bir seviyeye gelmiş ve ekipman Andaç kret kale içi asker kale seviyesi ve bir çok durumda ileri bir kale bu durumu düzeltip ZeuS adlı kullanıcınıza kalesinin eski halini sunmalısınız eğer bunu yapamıyor iseniz kullanıcı alınan paketlerin tutarlarını hesaplayıp oyuncuya para iadesi yapmalısınız

İmza
Gönderildi 2019-03-29 18:59:35 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ya böyle saçma bir şey olur mu?! Adam okadar emek vermiş para harcamış bu mu sizin müşteriye saygınız?! Valla şaka gibisiniz. Ben bu yüzdende oyuna tek kuruş yatırmıyorum çünkü hepiniz aynısınız hiç bir zaman müşterinize sahip çıkmıyorsunuz yazıklar olsun!!! Eğer en kısa zamanda çözüme ulaştırmazsanız bütün hesaplarımı siliyorum oyunu kaldıracağım haksızlığın karşısındayım!!!! Zeus kardeşim geçmiş olsun!!! Umarım en kısa zamanda çözüme ulaştırırlar!!!

İmza
Gönderildi 2019-03-29 19:10:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesabın çalındığı size kanıtlandı. Burda oyunun açığı oldu ve hiç bir hesabın güvencesi bulunmadığını gördük. Böyle bir durum bizim başımızada geldiği zaman aynı cevapla karşılasacağız ozaman nerde oyunun güvenirrliği ve yardımı. Uzun süredir oynuyoruz bir anda emeğimiz yerle bir oluyor iggden alınan cevaba bak. “Hesabınızı başkabir hesaba aktardık ama diğer kayıpları size geri veremiyoruz” cevap bumudur? Bumudur çözümünüz? Onca çektiği paket ne olacak?  
Bu durum düzeltilemesse  birçok kişi oyunu bırakarakacağız.Size olan güvenirliğimizi sağlayın. Oyunu oynama şevkimizi kırmayın. Umarım bu görüşlerimizi umursayarak yapılması gerekeni yaparsınız...!

İmza