Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2032

Moderatör: Dionisos

Toplam:#18

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Üst seviye oyuncuda neymiş

[Linki Kopyala] 17/1805

Gönderildi 2018-11-25 15:04:18 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bunun hakkinda bir aciklama bekliyoruz !!!

İmza
Try { love ; }
Catch { try again ; }
Gönderildi 2018-11-25 15:44:55 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Biz boşuna çabalıyoruz şunu görünce oyundan bir kat daha soğudum oyununuz batsın madem böyle birsey yapiyorsunuz herkese eşit davranın

İmza
Gönderildi 2018-11-25 17:43:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Önce bizim gibi oyuncularla reklam yaptılar sonra emeği hiçe sayıp zengin kitle oyunu haline. Getirmek amaçları. Yıl başından sonra en düşük paket fiyatı 100 tl haberiniz olsun. Şahsi fikrim ya oyunu bırakın yada hesabınızı satın

İmza
Gönderildi 2018-11-25 18:54:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu başlığı açmak için girdim benden önce davranmışsınız. Adamlara daha iyi hizmet verebilmek için özel kanal açmışlar işte neyi sorguluyotsunuz. Emeğinizle bir senede ulaşamayacağınız şeyleri adamlar hediye dağıtmış üst düzey düdükledikleri şahıslara. Piyasada bunun gibi olmayan oyun da yok ki oraya geçin diyeyim. Bırakın kurtulun şu oyundan.

İmza
Gönderildi 2018-11-25 19:09:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Alt-üst seviye oyuncu 1.9 versiyonunda neden yoktu da şimdi böyle bir yola başvuruldu? 
Anladınız tabii ki yüksek mebla yatıran kişiler oyunu bırakırsa oyun biter diye, peki alt seviye oyuncular bıraktığında oyunu üst seviye diye nitelendirdiğiniz oyuncular hangi oyuncu ile savaşacaklar ? yapacağınız saçmalığın daniskası olmuştur böyle bir gizli gönderim. 
FETİH TAHT SAVAŞLARI sadece bu forumda değil, gerekli mecralarda da şikayette bulunuyorum. Nasıl bir para tamahkarı olduğunuzu cümle aleme göstermek için de elimden geleni yapacağım. Rezillik timsallari sizi.

İmza
Gönderildi 2018-11-25 19:23:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu nasıl bir ayıptır nasıl bir ayrıcalıktır hediye diye verdiklerinizi paket ile almak imkansız.Üst seviye dedikleriniz ile bizim aramızda iyice farklar açılsın ki alt seviye oyuncu dediğiniz BİZ oyunu bırakalım bakalım kaç kişi oynar halde kalacak azıcık saygınız varsa o duyuru paylaştığınız mesajlarda herkese mesaj bakalım üst seviye oyunculara bunları veriyoruz diye bakalım ne tepki alacaksınız. Acil Açıklama Bekliyoruz

İmza
Gönderildi 2018-11-25 21:25:22 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu ödüllerin acilen kaldırılmasını talep ediyorum. Eğer bu şekilde devam ederseniz, oyunu sileceğim. Yaptığınız ayrımcılığı kabul etmiyorum !

İmza
K34 FSM
Gönderildi 2018-11-25 22:13:22 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Burada ciddi bir sıkıntı var ! ⚡️ZEUS⚡️

İmza
Gönderildi 2018-11-25 22:23:53 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İnsanlari bu şekilde ayırdığınız için siz oyun yöneticilerini KINİYORUM

İmza
Gönderildi 2018-11-25 22:25:24 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesap sahibi kim acaba detaylı öğrenebilsek olayı

İmza