Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2032

Moderatör: Dionisos

Toplam:#18

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Üst seviye oyuncuda neymiş

[Linki Kopyala] 17/1806

Gönderildi 2018-11-25 22:39:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ben şu arkadaşta görüp foruma başlık açmaya geldim. Zaten açılmıştı. Hediyelerin iadesi söz konusu bile olamaz. Böyle bir yönetim anlayışına güven tamamen bitmiştir. Paşa paşa üst düzey takılsınlar artık aralarında. Tanıdığım herkese, bulunduğum her gruba bu linki gönderdim. Zaten son saçmalıklardan dolayı hepimiz pamuk ipliğine bağlı oynuyoruz bu oyunu. Bir de üzerine bu affedilemez.

İmza
Gönderildi 2018-11-26 15:07:09 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhabalar. İlerleyen günlerde bu konu hakkında detaylı bir açıklama yapacağız. Şu an için söyleyebileceğimiz tek şey bunun bir üst seviye oyuncu paketi olduğudur. Üst seviye oyuncu paketi, gerekli ödeme şartlarını karşılamış ($50,000) oyunculara gönderilen özel bir hediyedir. İlgili şartı karşıladığınızda, siz de üst seviye oyuncu statüsüne geçersiniz ve bu özel ödüller tarafınıza gönderilir.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2018-11-26 19:31:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hahahaha $50,000
Ben bu kadar psychedelic başka ortam görmedim. Helal lan size. İlerleyen günlerde çıklama da yapın, tamamen şaşırtın bizi.

İmza
Gönderildi 2018-11-26 19:34:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ee şimdi 49 bin dolar harcayan üst düzey olamadı mı?

İmza
Gönderildi 2018-11-27 02:52:32 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Maden satıyor diye ihbar ettiğim  kişi için yöneticilerden cevap adam  üst seviye oyuncuymuş dedi kestirip attılar....

İmza
K.ATATÜRK
Gönderildi 2018-11-27 10:15:43 | Sadece konu sahibinin konularını göster

hakketen yuh yani bu ödüller nedir arkadaş bize nie gelmiyor bizde para basıyoruz :@

İmza
K18 Shikato. Kurtluk ta düşeni yemek kanundur
Gönderildi 2018-11-29 21:59:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Upplayalım konu unutulmasın.

İmza
Gönderildi 2018-12-02 16:43:09 | Sadece konu sahibinin konularını göster

10bin ₺ verdiğim hesabımla oynayamıyorum şifremi kaptırdım güvendiğim birine şifre değişiyorum . Oyundan atamıyorsun nasıl bir saçmalıktır hesabımı rezil ettiği yetmedi bu oyunun yöneticileride umursamadı soruyorum size şifre değişme seçeneği ne işe yarar ? Neden koydunuz ? Bence kaldırın yer kaplamasın..❗️

İmza