Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2032

Moderatör: Dionisos

Toplam:#6

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Merhaba Krallık Açılması ve paket fiyatı ... Yönetici oku bunu :)

[Linki Kopyala] 5/470

Gönderildi 2018-11-28 13:35:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ben birşeyi merak ediyorum Krallık neden belirsiz bir tarihte yöneticilerin isteği üzerine açılıyor. Her arkadaşımız yeni bir grub oluştuyor boş boş millet bekliyor ha bugün açılacak ha yarın derken 7 gün geçiyor daha açılacak bizim sizden isteğimiz en azından bir tarih vermeniz 10 günde bir Krallık açılacak 20 günde demeniz lazım. Bu tarz çeşit çeşit oyun oynadık bir çoğumuz ancak hiç bir oyunda belirsizlik yoktu. Ha gelelim paketlere dolar 5.3 TL 7 lira değil gerisini siz düşünün artık....

İmza
Gönderildi 2018-11-28 17:16:24 | Sadece konu sahibinin konularını göster

1 ci sorunun cevabı. Oyun sahipleri ve şirket sahibi igg game aittir şirketin her hakkı saklıdır. yani her şirketin olduğu gibi sen şuan şöyle diyorsun bir firmada çalışıyorsun ve onun kurallarına göre çalışıyorsun onlara diyormusun ben kendi kuralıma göre çalışırım diye o zaman kendi dükkanın işin olacak :) bu da böyle bir şey. 2 ci sorun krallık açılmaları belli bir güne zaten dayalı oluyor oyunu takip edersen bunu gayet iyi anlarsın sunucu açılış ve göç zamanlarının arasına bak anlayabilirsin.3 paketler sebeblerini zaten açıklamada yaptılar.

İmza
K18 Shikato. Kurtluk ta düşeni yemek kanundur
Gönderildi 2018-11-29 10:39:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Şimdi günü takip ediyorum ortalama 7 gün son Krallık 12 gün oldu. Altın paket konusuna gelince paketlere bakarsan kuru 7 TL den hesaplıyorlar. Google Apple veya ıgg yönetimi bu beni alakadar etmez Türkiye de şuan kur kaç TL 5.3 sabitle 5.5 ten  birşey diyen yok aradaki 1.5tl farkı neye göre kime göre gelelim başka oyunlar da da dolar hesabı ile satış oluyor. Peki burada neden kur 7 TL değil?
Ben kendi adıma 10 euroluk pakette neden 15 TL zarar edeyim? Hiç bir açıklama benim çebimdeki parayı çalacak şekilde olduğu sürece tatmin etmez.. Katılan olur olmaz. Hadi kolay gelsin.

İmza
Gönderildi 2018-11-29 17:40:37 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Kur her gün hesaplanmaz aylık 6 aylık yada 12 aylık olarak hesaplanır google play 6 ayda bir kur yükseltir ya da azaltır aynı şey iosgame içinde geçerli kardeşim. Aylık yaparsan batarsın hiç bir şekilde hiç bir şirket aylık dolar bütçesi yapmaz.

İmza
Gönderildi 2018-11-29 17:42:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Yeni açılan oyunların çoğu 1 doları 7.00 Tl üzerine açılıyor kardeşim ortalama günde 1-2 oyun açılıyor ve hepsi  aynı şuan

İmza
Gönderildi 2018-11-29 21:52:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Dolar 7 lirayken paketler 4.5tl üzerinden hesaplanıyordu isyan ediyorduk pahalı diye. Galiba iggyi kızdırdık alın size pahalı öyle olmaz böyle olur dediler.

İmza