Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2032

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Arena mantik hatası, oyun problemi

[Linki Kopyala] 1/404

#1
Gönderildi 2018-11-29 15:13:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aşağıya 4 adet resim atıyorum detaylı olsun diye 5 dk içinde ayni kişi arenada rakibim olarak cikiyor hiç bir etmen değişmeden ilkinde çok  rahat yenip 25 puan alıyorum,  ikincisinde yenilip 35 puan kaybediyorum. Bu saçmalık değil de nedir ,  açıklama bekliyorum dediğim gibi hiç bir etken değişmeden  5dk içinde oluyor tarih saat resimlerde vardır. Ayrıca oyunda binlerce  insan var ve hep ayni rakipler artık isimlerini de ezberledim kahraman dizilimlerinide,  büyük bir hata  var acil düzeltin.

İmza
#2
Gönderildi 2018-11-30 13:25:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Süre ne kadar kısa olursa olsun o süre içerisinde birçok etmen değişebilmektedir. Ek olarak, savaş esnasında rakibinin kahraman kritik değerleri veya özel gücü senin kahramanlarından daha erken tetiklenmiş olabilir. Zafer ve yenilgilerden gelen puanlar toplam puan ve sıralamaya göre değişiklik gösterir.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.