Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1891

Moderatör: Dionisos

Toplam:#6

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Askeri Cagri Etkinligi Guncellemesi

[Linki Kopyala] 5/755

Gönderildi 2019-01-23 12:44:32 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhabalar. 
Yeni gelen guncelleme ile Askeri Cagri Etkinliginden gelen hizlandiricilarin dusuruldugunu yerine sacma sapan oduller kondugunu gormekteyiz. Ayrica etkinlikte elde edilen dilek haklarininda azaltildigini goruyoruz. Ben hayatimda sizin kadar isini bilmeyen baska bir oyun sirketi gormedim. Simdi milletin emek vererek 7/24 oyunda bagli kalarak kastigi hizlandiricilarami goz diktiniz:) Bir laf vardir Turklerde Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak diye:) Simdi satarsiniz millete hazine paketini:) Sacma sapan guncellemelerinizden is bilmemenizden oyunculari hice saymanizdan nefret ettik artik. Ben sahsim adina hazine paketi almiyorum ayrica hizlandirma paketide almiycam bakalim planlariniz tutacakmi:) Herkes etkinlikte verilen odullerin artmasini veya hic degilse dahada zenginlestirilmesini beklerken yaptiginiz ise bakin.

İmza
Gönderildi 2019-01-23 15:57:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

online sayısıyı çok düşecek.. online sayısı düşerse oyuncu sayısıda düşecektir. hemen hızlı bi şekilde çözüm bulun

İmza
Gönderildi 2019-01-23 23:40:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aylardır oynuyorum ilk defa paket aldım 70 tl ye kiyip  , ilk aldığımda içim acidi ama karşılığını alınca bu ayda alırım dedim kendime gece kalkıp askeri çağrı kasiyordum,  ama bu güncelleme de gide  hizlar yerine gelen mimar sandıkları bizim işimize yaramıyor ve bu nedenle daha paket almam.

İmza
Gönderildi 2019-01-24 00:50:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

200 m kale zaten askeri çağrı kasmıyor verdiğiniz ödüller işe yaramaz askeri çağrı kasmak için paket alıyorduk verilen ödülleri yükseltmek daha iyi olurdu siz paraya doymuyorsunuz bu gidişle insanları örgütlemek gerekecek emeklerimizi alıyorsunuz. Eski haline getirip ödülleri yükseltin

İmza
Gönderildi 2019-01-24 19:03:58 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Cidden saçmalık oyuncu kaybedecekler bugün global chat de bırakan bırakana...

İmza
Gönderildi 2019-01-28 14:40:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Konu hakkında ilgili açıklama için: http://cq.tr.forum.igg.com/topic?fcid=14&ctid=1186&nfid=0

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.