Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1890

Moderatör: Dionisos

Toplam:#5

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Süvari formasyon Sünni ali/Al muzaffar

[Linki Kopyala] 4/514

Gönderildi 2019-01-24 09:41:06 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Büyük vilayet savaşlarında hangisi daha çok iş görür? Sünni ali mi al muzaffar mı? 2side 5kahramana saldırıyor fakat muzaffar'ın + olarak kritiği var. Ama herkrs sunni ali diyor??

İmza
Gönderildi 2019-01-27 14:10:42 | Sadece konu sahibinin konularını göster

sünni alinin hasarı daha yüksek.  fakat hilali kimin yüksekse yinede en iyisi o dur.

İmza
Gönderildi 2019-01-31 16:33:38 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu konuda bilgisi olan yok mu? Süvari formasyonda sünni ali yerine muzaffar kullanılamaz mı? Kullanılırsa da sünniali kadar etkili olur mu?

İmza
Gönderildi 2019-02-02 14:47:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sünni ali kahraman özellikli ve büyük vilayet savaşlarında bir tariq yada bir al jassa kadar etkili değildir. Aynı şekilde al muzaffer de büyük vilayet savaşlarında etkili değildir. Seninde yazdigin gibi 5 kahraman  i hedef alıyor yanı bu iki kahraman da sadece arena ve kaynak saldırısında iş görür.  Tekli saldırılarda yanı. Bu nedenle buyum vilayet savaşlarında süvari formasyonunda al jassa ve tariq olmazsa olmazlardır. Çünkü tariq 20 kahraman i hedef alır. Bunun yanında süvari güçlendiren 3. Bir süvari olması lazım burda da beyazıt yada mihrimah devreye giriyor. Sana tavsiyem buyum vilayet savaşlarında süvari formasyonu olarak baybars jassa tariq mihrimah süleyman kullan. Kaynak ve arenada alparslan jassa muzaffer mihrimah süleyman kullan. Alparslan iyi değilse baybars kullan

İmza
Gönderildi 2019-02-06 14:58:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ben iki takım süvari yapıyorum ilk takımda Baybars tariq,jassa,Mihrimah,Süleyman kullanıyorum ama şuan Ali 4 hilal ve bir kreti eksik artık Baybars,tariq,jassa,Ali,suleyman kullanıyorum bütün savaşlarda ve hepsi çok daha fazla kesiyor Ali yapmak biraz zor olduğu için Ali yapan pek yok o yüzden çok doğru yorumlar gelmeye bilir ama Beyazıt yapamayacaksan Ali,tariq,jassa üçlüsünü kullan kesinlikle tavsiye ederim 4 hilal ve bir kreti eksik Ali ful jassadan daha çok kesiyor

İmza