Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1890

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Herkes bakabilir mi ? Gunluk gorev ?

[Linki Kopyala] 2/256

Gönderildi 2019-01-24 20:00:18 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bu bir hata mi ? Bazı kişiler hazine paketi veya günlük paket almadan 515 puan yapabilirken, bazı kaleler fotoğraf da görmüş olduğunuz gibi 490 puanda çıkılıyor. Nedeni nedir ? Hemen açıklayayım bugün gelen güncellemeyi yapan oyuncular 490 da kalırken güncellemeyi yapmayan oyuncular 500 üstü puana çıkabiliyor yani bu demek oluyor ki oyun-sistem hem bize mesaj atıyor güncellemeyi yapın sizin için iyi olacak diyor, ee hani kardeşim bizim için iyi olacaktı öyle mesaj atmışsınız ? ben şimdi son sandığı almak için paket mi çekmem gerekiyor illa. Yani bundan Sonra hep 490 puanda mi kalacak para vermeyen, oyunda bi tek pay2skip olmayan günlük sandıklardi onuda paralı hale getirdiniz ya teşekkürler yönetim oyundan birkez daha soğumuş olup bırakma kararı alıyorum. BOL KAZANÇLAR TR IGG SUBESI ! 

İmza
Gönderildi 2019-01-24 20:01:51 | Sadece konu sahibinin konularını göster

..

İmza
Gönderildi 2019-01-28 14:39:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Bu durum optimize edilmiştir!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.