Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1891

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Güncelleme hatası

[Linki Kopyala] 2/195

Gönderildi 2019-01-24 20:01:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bugün oyuna girerken yeni güncelleme yapmak istedim  ekranda çıkan  Güncelleme yi kabul ettim fakat güncelleme yapılamadı hata gidermeye çalıştım telefondaki verilerden yada oyunu silip  Tekrar yükle dedi.  Hatta telefonu kapatıp tekrar açtım  ama değişen bir şey olmadı  sürekli  Hata veriyor oyuna göremiyorum. Acil yardım lütfen

İmza
Gönderildi 2019-01-25 09:55:21 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Teknik sorunlara ne yazık ki buradan destek veremiyoruz. Lütfen bu sorun için müşteri hizmetleriyle iletişime geç. Oyunun yüklenme sayfasında sol üstte bulunan "Bilet Gönder" butonuna tıklayarak veya help.conquerors.android.tr@igg.com e-posta adresine, e-posta atarak müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsin. Oradan sana yardımcı olacaklardır.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-01-27 14:13:10 | Sadece konu sahibinin konularını göster

dostum benzer bir durumda benim başıma geldi. oyunun  bağlı veriler i oluyor oyunun ayarlar kısmında veri temizleme yerini bulup temizle . sonra oyunu silmene gerek yok  güncellersin düzelir. sonra bu sözleşmeyi kabul edirsin olur. fakat bütün bunları yaparken internetinin düzgün çekeceği bir yerde olmalısın çünkü düşük internetten dolayı belki  veri kaybı olabilir

İmza