Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2025

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Manar Günlükleri #1 - I. Süleyman

[Linki Kopyala] 1/418

#1
Gönderildi 2019-02-07 16:18:47 | Sadece konu sahibinin konularını gösterManar, her birkaç günde bir Kahraman hikayelerini bizimle paylaşmayı planlıyor! Bugün bize I. Süleyman hakkında bilgi verecek.

I. Süleyman, Manar'ın en sevdiği tarihi kahramanlardan biri. Harika görüşleri vardı ve Osmanlı İmparatorluğu'nu birçok alana yaydı. En önemlisi, birçok yasa ve yönetmelik belirleyerek refah bir imparatorluk yarattı.

Manar'ın müziği, şiirleri ve sanatı sevdiği bir sır değil ve I. Süleyman'ı sevmesinin bir başka nedeni de tam olarak bu. O, iyi bir şairdi ve sanatçıları daima destekledi. Onun öncülüğünde, Osmanlı İmparatorluğu Altın Çağ'ını yaşadı.

I. Süleyman kadar güçlü ve büyüleyici biri elbette birçok bayanın kalbini de ele geçirdi. Ancak Hürrem ile tanıştığında, kendisini adeta ona adadı. Siyaset, şiir ve sanat konularını bile onunla birlikte ele aldı.

Fetih Dünyası'nda, onların aşkı savaş alanında binlerce kişiyi alt edebilir!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2019-02-08 02:33:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merakla bekliyoruz

İmza
❤❤❤