Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1891

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Oyun Ayıbı

[Linki Kopyala] 0/361

Gönderildi 2019-03-02 08:55:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Gecen Gece Gelen Güncellemede ( Sebebi Giriş Ödülü olarak Abu Layla nın verilmesi olmalı )

Tr saati ile 4 de olacak olan güncelleme muhtemel ve kesin olarak 1-2 dk gec oldu
akabinde bende oyun gitmediği için o sırada yeni gelen Cehennem azabı etkinliğinde 490k ile araştırma bitirme görevi vardı 
ben mevcut araştırmayı bitirdiğimde sadece kutu için 500 puanım kaldı ve basit bir araştırma daha bastım onu bitirmeye fırsat vermeden oyun gitti.

şimdi bunlar normal seyler diyelim.

Oyunun bana attığı mesajda 4 den önce olan etkinlikte araştırma bastığımı iddaa etmekte 
Şimdi buradan siz Moderatör Arkadaşlara sesleniyorum Siz oyun saati ile 1 de Tr saati ile 4 de bitirdiğim bir araştırmayı nasıl geride görebiliyorsunuz
Bir önceki etkinlikte zaten Asker basma ve bina vardı ki  Hepimiz birimizde cehennem görevi aldıgım için sürekli takip ediyorum  

Bir önceki etkinlik ben Araştırma bassam Askeri cagrıda 3 olmaz  1. olurdum 
1. olan arkadaş ile aramda 100k fark vardı

Bana Telafi olarak Askeri cagrı etkinliğinin 5, kutusunun hediyelerini göndermişler
Ya herseye eyvallah Ben askeri cagrıda 500k puan ile derece de yapamamış olarak görüyorlar 

Dalga gecer gibi Biletlere cevap veriyorlar 
Bilmiyorum  yada gercekten bizleri MAL yerine koyuyorlar nede olsa sıgır bunlar diye gütmeye mi calısıyorlar  anlamış değilim

YA ATTIĞIM BİLETE ADAM GİBİ BİR CEVAP VERİN YADA BU İŞİ BİLEN BİRİLERİNE BIRAKIN

Tamam Bak ben Kabul ediyorum 4 de gidecek oyun gitmedi 
Herhalde Saat farkını yanlıs hesapladım diye düşündüm
Ama 
Sende Kabul et kardeşim O zaman hatanı 
Sucunu kabul etmekte erdemliktir  De ki Ben burada hata yaptım telafide edemiyoruz kusura bakmayın deseniz bu kadar düşünmem

Bak bu kadar doluyum demekki.

12 yaşında cocuklar oynamıyorlar bu oyunu........

İmza
Türk Balası Kurt Olur Bastığı Yer Yurt Olur!!!