Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2025

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Manar Günlükleri #6 - Antarah bin Shaddad

[Linki Kopyala] 0/333

#1
Gönderildi 2019-03-13 16:43:56 | Sadece konu sahibinin konularını gösterAntarah bin Shaddah, bir kölenin oğlu olarak yetişti ve cesaret, sadakat ve dayanıklılık sınavlarından geçerek büyüdü. Zengin bir aileden gelmiyordu ya da yakışıklı değildi fakat iyi bir gençti ve kişisel özellikleri yüzünden çoğu kişi tarafından kendisine gıpta edildi.

Babasının kendisine olan umarsızlığına rağmen kararlılığını kaybetmedi ve yoğun çalışma ile yetenekli bir savaşçı oldu. Kabilesi bir düşmana karşı savunmasızken öne çıktı ve kabilesini koruyarak dostlarını kurtardı. Şiirleri ve cesareti sayesinde Abla'nın kalbini kazandı ve onu çok sadık bir şekilde sevdi.

Sadece namı duyulmuş bir savaşçı değil, duygusal bir şairdi de. Karizmasından etkilenen insanlar ona "Destansı Şövalye" lakabını taktılar.

Antarah bin Shaddad hakkın bir sürü hikaye ve film var, eğer ilgini çektiyse araştırabilirsin!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.