Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1891

Moderatör: Dionisos

Toplam:#4

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Manar Günlükleri #7 - Subh

[Linki Kopyala] 3/331

Gönderildi 2019-03-21 23:02:44 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Güç, dünyada büyük bir cazibe kaynağıdır. Erkekler gücü sever ve ona ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar. Peki ya gücü seven kadınlar?

Subh! Gücü seven kadın! Subh o kadar büyük bir güzelliğe sahipmiş ki, Cordoba Halifesi ilk görüşte ona aşık olmuş. Subh aynı zamanda zeki ve kararlı bir karaktere sahipmiş, yönetimde söz sahibi bile olmuş. Subh'a yönetim işlerinde bir adam yardım etmiş ve daha sonra bu ikisi arasında dedikodular başlamış.

Güvendiği bu adam ona ihanet etmiş ve Subh, görevini, onurunu ve gücünü kaybetmiş.

Kontrolü olduğu büyük gücü bir anda tükenmiş...

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-03-22 05:52:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

llık istilası hükümdarlık telaşı vs vs. Genel etkinlikler haricinde yapılan özel etkinlikler konusunda çok zayif olduğunu düşünen var mı acaba benden başka? Dünya çapında bir sürü özel gün varken belli bir kalıp içerisinde sıkışıp kalmış bir oyun düşüncesi var yapılan ozel etkinliklerin içeriğinin de çok zayif olduğunu düşünüyorum bu konu hakkında güzel bir çalışma yapılacak olması var olan oyuncuyu oyunda tutabilmenin yanında yeni oyuncuların da katılım sağlayacağını düşünüyorum haksızmıyım arkadaşlar?ve dahası siz güncelleme yaptıkça batıyorsun uz

İmza
Temel
Gönderildi 2019-03-22 05:55:09 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Su harıta tamamlayarak ve paylaşarak olan etkinlik 6 aydır yok, bu özel günler olmasa millet nasıl heyecan yapsın oyuna asılsın, siz sadece askeri etkinliği yapın bu oyuncu kaybetmenize yeter

İmza
Temel
Gönderildi 2019-04-08 03:55:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Etkinlik mi bu yapılanlara ancak bu oyun yönetimi etkinlik der etkinlik adı altında markete paket koyup satmaktan başka hiç bir amaçları yok

İmza