Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2025

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Manar Günlükleri #14 - Shaykh al Jabal

[Linki Kopyala] 0/266

#1
Gönderildi 2019-05-09 23:41:02 | Sadece konu sahibinin konularını gösterKüçükken, bazen uyuyamazdım. O zamanlarda abim, bana "dağların yaşlı adamı" hikayesini anlatırdı. Bu beni çok korkutur, hemen battaniyemin altına saklanırdım.

Bu "dağların yaşlı adamı", Fetih'te, Shaykh al Jabal olarak bilinmektedir. Neden ondan korktuğumu soracak olursanız, size hemen abimin onu nasıl tarif ettiğini anlatayım. Oldukça uzun boylu, korkutucu bir elbise ve tehditkar gözlere sahip, kendi oğlunu öldürebilecek kadar öfkelenebilen ve elinde zehirli bir hançer tutan adam!

Tarihlerde, mükemmel bir suikast düzenleme yeteneğine sahip olmasına rağmen bu yeteneğini para için değil sadece kendi zevki için öldüren acımasız bir katil olarak bilinmektedir. Sadece isminin fısıldanmasıyla birçok insanın korkuya kapılmasına sebep olabilmiştir.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.