Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1890

Moderatör: Dionisos

Toplam:#13

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] K25 F5R LONCASI HİLE YAPİYOR

[Linki Kopyala] 12/761

Gönderildi 2019-10-12 00:00:21 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba k25 F5r loncası k47 de yapıldığı gibi bot hesap açarak lonca geliştiriyor ekran görüntülerini aşağıda ekledim ama k47 hakkında alınan tek aksiyon açılan farm hesapların banlanmasi banladiginiz hesaplara sadece sekiz saatlik ihtiyaç var siz bu hesapları banladiginizsa o hesapların işi çoktan bitmiş altını loncaya çoktan basmış oluyorlar bunun adı emek hirsizligidir lütfen buna müsaade etmeyin ve emegimize sahip çıkın.

İmza
Gönderildi 2019-10-12 00:09:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

83 bot hesap ile lonca kasılıyor. Ama siz yaptırıp olarak bot hesapları kapatıyorsunuz. Ancak bot hesap siz ban yapana kadar loncayı kastı.
Loncanın kapatılmasını istiyoruz.

İmza
Gönderildi 2019-10-12 00:15:44 | Sadece konu sahibinin konularını göster

K-25 F5r loncası bir gün içinde 82 bot soktu loncaya bu oyunda rakibe yenilince hile kullanıp bütün lonca araştırmalarını 10/10 yapmak legal bir durum mu igg? Ayrıca biz Kalelerimizden paket çekip boşunamı altın basıyoruz loncaya bu konuyu acilen incelenmesini arz ediyoruz aksi taktirde 95 kişilik lonca olarak oyunu bırakacağız.

İmza
Gönderildi 2019-10-12 00:21:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

ben bu oyuna aylık hiç yoksa 750 lira para bırakıyorum bu konu sabaha kadar çözülmez ve o loncaya gerekli ceza uygulanmassa sabah oyunu bırakacağım saygılar

İmza
Herkes Susar ÖMER SUSMAZ
Gönderildi 2019-10-12 00:26:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

K25 F5R loncasi bot ile lonca kasıyor loncalarının incelenmesini istiyoruz.K47 deki durumun aynisinin bizde olmasini engellemek adina biran once gerekenin yapilmasini arz ederim

İmza
Gönderildi 2019-10-12 00:27:13 | Sadece konu sahibinin konularını göster

K25 F5R loncası lonca gelistermek için hile yapıyor, hesapların değil hileyle geliştirilen loncanin kapatılmasını istiyorum.biz burada alnimizin teriyle hesap kasarken hileyle oynanan oyun bizim emeğimize saygısızlıktır gerekli işlemlerin yapılıp en kısa sürede çözüme kavuşmasını talep ediyorum aksi takdirde ben ve diğer 500 arkadaşım topluca oyun bırakacaz bu sizin için büyük bir kayıp olur saygılar

İmza
Gönderildi 2019-10-12 00:31:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sevgili igg K25 F5r loncasında yapılan yapılan düzenbazlığı ve hileyi görmemezlikten gelme bot ile lonca araştırması yapılıyor en kısa zamanda müdahale etmenizi bekliyoruz...

İmza
Gönderildi 2019-10-12 01:01:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İggg k25 deki loncaya bi el atan inş.!!!!!!!!!!

İmza
Gönderildi 2019-10-12 09:15:25 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sayın igg yöneticileri,bu bot olayı basit bir olay gibi değerlendirmeyin,emek hırsızlığına musade etmeyin,siz de iyi biliyorsunuz hep para hem de zaman harcıyoruz,bu hususta gereken yapılmasa yasal olarak hakimizi kanunlar çerçevesinde arayacagimizi bilmenizi isteriz,bunun tek sorumlusu sizlersiniz,taraf değil adalet terazinde herkese eşit olun sizden beklentimiz bu,igg.

İmza
Gönderildi 2019-10-12 18:49:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aksam saatlerinde loncadan kullandiklari botları çıkardılar tekrsr bot sokuyolar loncaya o kadar bilet attik ilgilenen hic kimsw yok geri donus bile yapilmadi cozumunuzu cok merak ediyoruz acilen bu loncanın kapatilmasini gerekenin yapilmasiniistiyoruz aksi takdirde hic bir arkadasim ve ben satin alim yapmayacagiz diger kralliklardaki dostlarimizda bildirevegiz.

İmza