Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2025

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] HIRSIZ OLMAYİ BİR SEYTAN DESTEKLİYOR BİR DE İGG

[Linki Kopyala] 2/227

#1
Gönderildi 2019-10-16 12:05:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Defalarca ticket acmamiza forumda konu acmamiza Facebook hesabından yazmamiza rağmen ,K25 F5R loncası hile ile binlerce bot hesap ile lonca geliştiriyor dememize rağmen igg aksiyon alınmıştır demesine rağmen hiç bir aksiyon alınmadığı apaçık ortaya çıktı.Hek hırsızlığa ceza vermiyor hemde aksiyon alındı diyebyalan söylüyorlar.Bu nasıl bir yaptırım ki adamlar hala binlerce bot hesap alabiliyor.Bu nasıl.bir aksiyon ki adamların kendi loncalari hakkinda alınan aksiyondan HABERİ YOK.Bu adamlar beş günde lonca fullediler binlerce bot hesap ile.İgg aksiyon alınmıştır diye yalan söyleyerek herhangi bir önlem almayarak hirsizligin arkasında olduğunu ilan etmiştir.Loncam zayıf araştırmaları kötü diye üzülmeyin aklınız hırsızlığa çalışıyorsa ve farm
hesap acabiliyorsaniz açın binlerce farm.hesap sizde F5r gibi loncamizi fullersiniz igg de buna gikini çıkarmaz.hatta bu loncayi satarak para bile kazanabilirsiniz.Su saatten itibaren tüm kralliklardaki loncalara girecek botların önünü igg alamaz.

İmza
#2
Gönderildi 2019-10-16 12:19:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Büyük olay döner burda. Yasadışı ticarete verdiği önemi buraya da versin bunlar.

İmza
#3
Gönderildi 2019-10-16 16:10:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Oyundaki tüm yasadışı faaliyetler ilgili departmanımızca takip edilmektedir. Şimdiye kadar birçok bot hesap devre dışı bırakılmıştır ve bu işleme devam edilmektedir. Oyunda gördüğünüz yasa dışı faaliyetleri tarafımıza ileterek siz de oyunumuzun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Lütfen oyunda gördüğünüz yasadışı faaliyetleri müşteri hizmetlerimize bildiriniz.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.