Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 59

Moderatör: Dionisos

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Rehber] Hesap Bağlama

[Linki Kopyala] 6/5667

Gönderildi 2018-03-21 17:16:38 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Oyun hesaplarınızı nasıl bağlayacağınızı ve bu hesaplar arasında nasıl geçiş yapabileceğinizi biliyor musunuz?

☆ Hesabınızı bağlayabilmek için: [Avatar > Ayarlar > Hesap].

Oyunumuzda hesabınızı bağlayabileceğiniz birkaç yol bulunmaktadır.

☆ Tüm cihazlar için:
Oyun hesabınızı bir Facebook hesabına bağlayabilirsiniz. Bu facebook hesabıyla istediğiniz bütün cihazlardan (Android/iOS) giriş yapabilirsiniz.
☆ Sadece Android cihazlar için:
Oyun hesabınızı bir Gmail hesabına bağlayabilirsiniz. Bu gmail hesabıyla istediğiniz bütün Android cihazlarından giriş yapabilirsiniz. Farklı oyun hesaplarına farklı gmail hesapları bağlayarak bu hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz. Eğer geçiş konusunda sıkıntı yaşarsanız lütfen oyunu silip, yeniden indirin.
☆ Sadece iOS cihazlar için:
Oyun hesabınızı bir Game Center hesabına bağlayabilirsiniz. Bu game center hesabıyla istediğiniz bütün iOS cihazlarından giriş yapabilirsiniz. Oyuna game center hesabınız ile giriş yaparken [Ayarlar > Game Center] kısmından game centerin açık olduğunu ve doğru game center hesabına giriş yapılmış olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Oyun hesap bilgilerinizi kaybetmemek için hesaplarınızı bağlamanızı şiddetle tavsiye ederiz!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2018-03-22 02:34:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

oyundaki hesabım gmaile bağlı bu oyun hesabını başka bi gmail hesabına nasıl aktarabilirim?

İmza
Gönderildi 2018-04-21 14:19:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Benim hesabıma girildi

İmza
Gönderildi 2018-04-21 14:20:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ben lonca lideriydim liderliğin alındı başkasına verildi loncami geri nasil alanilirim ?

İmza
Gönderildi 2018-05-31 20:36:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İos cihazı ile oynuyorum ama eski hesabım gmail hesabı ve ben giriş yapamıyorum e posta işe giriş olmuyor bağlantıyı yaptım ama g mail ile e posta farklı olduğu için hesabım açılmıyor android ve iOS arasındaki sorunu çözemisiniz

İmza
Gönderildi 2018-05-31 21:21:28 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sizin yapacağınız oyuna baslayacam oyunu güncelleme ile mahfetyiniz bundan sonra türk oyuncular bu oyunu oynar mı sanıyorsunuz derhal duzeltin maden işini ticaret limitini kaldirin

İmza
Gönderildi 2018-06-03 04:43:32 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Güvenlik önlemi almasını bilmiyorsunuz, amatör bir firma gibi e-posta değişimi ve facebook değişimi yok oyunda sebep? Yasa dışı hesap alım-satımı. Yahu arkadaş bu insanlar sizin bu saçmalığınıza maruz kalmak zorunda mı? Benim facebook adresim kapatılırsa ne olacak? Nasıl değiştiremem bunu yarın öbür gün mail adresime ulaşımımı kaybedersem ne olacak? Hesap alıp satanları yakından takip edin şuna bir çözüm getirin.

İmza