Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 59

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Rehber] Hesap Değiştirme

[Linki Kopyala] 0/2391

#1
Gönderildi 2018-05-10 17:33:04 | Sadece konu sahibinin konularını gösterEn yeni güncellemeden sonra hesapları nasıl değiştireceğin konusunda kafan mı karışık? Bu rehber senin için!

☆ Oyun içinden [Avatar > Ayarlar > Hesap] kısmına giderek, oyun hesabını farklı platformlara bağlayabilirsin!

☆ En yeni güncellemeyle [Hesap] arayüzüne tüm üçüncü parti platformları ekledik: Google Play, Facebook, Twitter ve E-posta.

☆ Bu platformlardan birine dokunduğunda iki seçenekle karşılacaksın: [Bağla] ve [Giriş Yap].
- Bağla:
Oyun hesabın herhangi bir platforma bağlı değilse, bunu seç. Oyun hesabını bağladıktan sonra, oyunu tekrar başlatırsan [Hesap] arayüzünde oyun hesabını bağladığını görüntüleyebileceksin. Yine, diğer cihazlarda bu platformu seçerek giriş yapabileceksin.
- Giriş Yap:
Oyun hesabın herhangi bir platforma bağlı ise, bunu seç. Oyun hesabını bağladığın platforma ardından da [Giriş Yap] butonuna dokunarak, bağlı hesabına giriş yapabilirsin.

☆ Sana hesap bağlama konusunda kolaylık sağlayabilmek için Twitter ve E-posta platformlarını da ekledik!

☆ Şu an için, Fetih'e herhangi bir oyun hesabına bağlı olmayan üçüncü parti bir uygulamayla giriş yapıldığında, oyun otomatik olarak oyuncular için yeni bir IGG ID oluşturur. Bu, e-posta dışında bütün üçüncü parti hesaplar için geçerlidir. Yakın zamanda, bu desteği e-posta adresleri için de sağlayacağız.

☆ Not: iOS cihaz kullanıyorsan ve birden fazla Facebook/Twitter hesabın varsa, bunlar arasında geçiş yapabilmek için öncelikle [Ayarlar> Hesap] arayüzüne giderek çıkış yapman gerekiyor.

#Fetih #Hesap

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.