Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 59

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Rehber] E-posta ile Hesap Bağlama

[Linki Kopyala] 2/2402

#1
Gönderildi 2018-05-16 20:08:37 | Sadece konu sahibinin konularını gösterSelam Oyuncu! Daha önce paylaştığımız hesap değiştirme rehberinin sana yardımcı olduğunu umuyoruz. Bugün, oyun hesaplarını e-posta adresleriyle nasıl ilişkilendirebileceğin hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Eğer bir sosyal medya hesabın yoksa hesabını e-posta adresinle ilişkilendirebilirsin. Tek ihtiyacın e-posta adresin olacak!

☆ Oyun hesabını bir e-posta adresine bağlamak için, [Avatar> Ayarlar> Hesap> E-posta> Bağla] bölümüne git. Gerekli aşamaları yapıp, hesabını e-posta adresine bağladıktan sonra; [Giriş Yap] butonu ile istediğin cihazda bağladığın e-posta adresinle oyun hesabına erişebileceksin.

☆ Hesabını bağlarken doğru bir e-posta adresi girdiğine emin ol! E-posta bağlama süreci şu şekildedir:
1. E-posta adresini gir.
2. Sistemin e-postana göndereceği doğrulama kodunu gir. Eğer doğrulama kodu gelmezse spam klasörünü kontrol etmeyi unutma!
3. Şifreni gir.

☆ Kullanmak istediğin e-posta adresi daha önce IGG resmi web sitesine kayıtlıysa veya diğer IGG oyunlarıyla bağlantı kurmuşsa, hesabı bağlamak için aynı şifreyi girebilirsin.

☆ Eğer şifreni unutursan üzülme! Senin için [Şifremi Unuttum] butonunu da ekledik!

Bu sistemin gmail mantığıyla çalışmadığını hatırlatmak isteriz. Yani gmail girişlerinde olduğu gibi, yeni bir gmail hesabına girdiğinde yeni bir oyun hesabı oluşması durumu e-posta girişlerinde olmayacaktır. E-posta sistemi, mevcut hesabınızın bir e-postaya bağlanmasına ve bu e-posta ile istediğin cihazlardan erişebilmene olanak sağlar.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2019-02-18 02:23:16 | Sadece konu sahibinin konularını göster

bağlı olan e-postamı değiştirmem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

İmza
#3
Gönderildi 2019-02-18 09:27:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Teknik sorunlara ne yazık ki buradan destek veremiyoruz. Lütfen bu sorun için müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Oyunun yüklenme sayfasında sol üstte bulunan "Bilet Gönder" butonuna tıklayarak veya help.conquerors.android.tr@igg.com e-posta adresine, e-posta atarak müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. Oradan size yardımcı olacaklardır.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.