Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 59

Moderatör: Dionisos

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Rehber] Takım Ekipman Ataması

[Linki Kopyala] 0/1222

#1
Gönderildi 2018-06-11 15:26:30 | Sadece konu sahibinin konularını gösterKonuşlandırdığın takımların ve mevcut Oyuncu Ekipmanları'nın birbiriyle denk olmadığından endişeli misin? Farklı takım konuşlandırdığında, ekipmanlarını sürekli değiştirmek yorucu mu?

Artık, her takımın için spesifik Oyuncu Ekipmanı atayabilirsin!

☆ Özellik Erişimi
Bu özelliğe erişebilmek için [Kahraman Savaş Düzeni > Takımı Düzenle] bölümüne gir, her takımın sol alt kısmında yeni bir buton göreceksin. Bu butona [Takım Ekipman Ataması] kısmına erişmek için dokun. Buradan ekipman listeni görebilir ve her takım için farklı setler oluşturabilirsin. Eğer takımına herhangi bir ekipman atanmadıysa, ''Atanmadı'' yazısını göreceksin.


☆ Ekipman Setleri Atama
[Takım Ekipman Ataması] arayüzünde, ekipman simgesine dokunarak ekipman setlerini düzenleyebilirsin. Seti oluşturan ekipmanları değiştirebilir, setin adını değiştirebilir ve setin verdiği mevcut bonusu görebilirsin. Konuşlandıracağın takımın kullananması için [Ata] butonuna tıklayarak ekipman setini kullanabilirsin.

☆ Ekstra Ekipman Slotlarının Faydaları
Eklediğin her slotla birlikte, kullabileceğin farklı türlerde ekipman setlerine sahip olabilirsin! Örnek olarak, 1.seti 1.takıma, 2.seti 2.takıma, 3.seti 3.takıma ataman 3 takımın da farklı setlerden bonuslar almasını sağlar. Unutma, setler sadece atandıkları takımlara bonus verir. Setlerin bonusları birbirleriyle birleşmez.

☆ Özel Not
- Bu özellik şehir seviyesi 22'de açılır.
- Atadığın ekipmanların bonusları sadece takımları savaş için (kale ya da vilayet saldırılarında, lonca arkadaşlarını ya da vilayetleri savunduğun zamanlar geçerlidir) konuşlandırdığın zaman geçerli olur. Şehir savunması yaparken eğer hiçbir takım konuşlandırılmış değilse, sadece mevcut olarak Avatar'ında kullandığın ekipmanların bonusunu alırsın.

#Fetih #OyuncuEkipmanı

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.