Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 59

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Rehber] Fetih Parası nedir, nasıl elde edilir, nerede kullanılır?

[Linki Kopyala] 1/1194

#1
Gönderildi 2018-10-09 14:14:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster☆ Fetih Parası nedir?
Fetih Parası, Fetih'te bulunan özel bir para birimidir. Bu para Fetih Butiği'nden eşya satın almak için kullanılır. Fetih Butiği'nde iki özellik veren sarı kretler ve parçaları da bulunmaktadır.

☆ Fetih Parası nasıl elde edilir?
Fetih Parası, oyun içi etkinliklere katılarak, sosyal medya etkinliklerine katılarak (yakında), günlük görevleri yaparak veya paket satın alarak elde edilebilir. Kazanılan Fetih Paraları, Eşyalar bölümüne düşer ve oradan Kullan butonu ile butiğe eklenir.

☆ Fetih Butiği nerede?
Fetih Butiği, şehrin içerisinde bulunan Pazar binasında yer almaktadır. Butik arayüzünün sağ üst tarafında mevcut Fetih Parası görülebilir.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
#2
Gönderildi 2018-10-09 21:56:18 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Çok yararlı bir konuya parmak basmışsınız. Fetih parası çok önemlidir özellikle kret parçaları veya kret almakta, andaç parçalarını toplamakta birebirdir.  Bu konu açmışken de sizden bir şey önereceğim. Dükkan da en düşük andaç 10 fetih parası bazı haftalar veya günlerde %(yüzde) indirimleri olsa güzel olmaz mı? Örneğin; %50 indirim 5 fetih parası sarı kretler de indirim 2000 fetih parası yerine 1500 1000 1750 gibi çok rahat olur bizim için. Bunun gibi sistemleri oyuncuyu iyice bağlayabilir ve daha fazla fetih parası satın alabiliriz :):heart:

İmza
K18 Shikato. Kurtluk ta düşeni yemek kanundur