Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 137

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Etkinlik] Topyekün Hücum

[Linki Kopyala] 1/241

Gönderildi 2019-04-12 16:58:25 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Cahil bir cin kargaşa yaratıyor, ve develer topraklara dağılmış durumda. Manar yardım için yalvarıyor!
Oyuncular! Çöl Cini'ni alt edin ve Fetih Dünyası'nın huzuru için kayıp develeri bulun!

Etkinlik Süresi: 12 Nis, 00:00 - 18 Nis, 23:59 (GMT+0)

1. Topyekün Hücum Paketi
Diğerlerinden bir adım önde olmak için Topyekün Hücum Paketi satın al ve fethetmeye başla!

2. Manar'ın Teşekkür Hediyeleri
Etkinlik süresince, ödül kazanmak için Altın harca! Harcadıkça kazan şansını kaçırma!
Kural ve ödül detayları için: [[Ayrıcalıklar > Altına Hücum]

3. Kaynak Stoğu
Etkinlik süresince, birliklerini Kereste Fabrikalarına, Çiftliklere, Madenlere veya Eğitim Kamplarına gönder. Dönüşte seni çifte TP ve kaynaklar bekliyor olacak!

4. Çifte Kahraman TP
Etkinlik Süresi: 12 Nis, 00:00 - 14 Nis, 23:59 (GMT+0)
Etkinlik süresince, kazanacağın kahraman TP'sini ikiye katlayacaksın! Kahramanlarını güçlendirmenin tam zamanı!

5. Arkadaşlığın Gücü
Etkinlik Süresi: 14 Nis, 00:00 - 16 Nis, 23:59 (GMT+0)
Etkinlik süresince, kazanacağın lonca onurlarını ikiye katlayacaksın! Hem loncan kazansın hem de sen kazan!

6. Asiler
Etkinlik Süresi: 16 Nis, 00:00 - 18 Nis, 23:59 (GMT+0)
Asiler yine belaya neden oluyor!
Etkinlik süresince, asi alt etmelerinden kazanacağın ganimeti ikiye katlayacaksın!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-04-18 15:19:36 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Beş kuruş etmeyecek bir etkinlik çok saçma çok malca

İmza