Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 137

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Etkinlik] Deve Sürüsü

[Linki Kopyala] 1/200

Gönderildi 2019-04-15 17:55:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Krallık sınırları içerisinde kaybolan birçok deve göründü. Onları Başkentlere ve Saraya doğru gütmeye yardım et!

Derece Kuralları:
1. Etkinlik süresince, puan ve ödül kazanmak için belirtilmiş aktivitelere katıl.
2. Loncan, diğer krallıklarda bulunan loncalar arasında derecelendirilecek.
3. Eğer loncanı terk edersen, bu raunt için ödül almaya devam edemeyeceksin.
4. Puan ödülleri kişisel puanına göre verilirken, derece ödülleri loncanın toplam puan derecesine göre verilir.

Etkinlik Kuralları:
1. Haritadayken, bir deveyi hızlıca bulmak için sağ alttaki [Gütme] butonuna dokun.
2. Tüm deve konumları Krallık Genel Bakış bölümünde görüntülenecek.
3. Bir deveyi bulduktan sonra, deveyi 8 yönden birine doğru hareket ettirebilirsin. Bir Başkent veya Saraya en yakın yön ilgili bir simgeyle belirtilecek.
4. Bir yön belirledikten sonra deveyi hareket ettirmek için bir takım görevlendirebilirsin. Daha fazla Birlik görevlendirerek deveyi daha ileri hareket ettirebilirsin.
5. Deve, Başkent veya Saray menziline girdiğinde otomatik olarak puan kazanacaksın.
6. Eğer devenin gideceği yön doluysa, seyahat edebileceği mesafede düz bir çizgide en yakın boş konuma gidecek.
7. Birden fazla oyuncu aynı deveyi gütmeye çalıştığında, yalnızca ilk önce deve ile takımı olan oyuncu, devenin hareket edeceği yön ve mesafeye karar verecek. Diğer tüm takımlar geldikleri yerden geri dönecek.

Daha fazla detay için [Etkinlikler > Deve Sürüsü]

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-04-16 17:14:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Olmadı benim emeğimi çaldılar başım çalıyor o yüzden

İmza
Karar almadan önce düşün