Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 404

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] oyun hakkında

[Linki Kopyala] 2/296

Gönderildi 2019-01-27 14:05:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

öncelikle değerli yöeticilerim o yeni güncellemeden dolayı teşekkür ederim kendi adıma çünkü bana göre önceki güncelemelere göre çok daha iyi bir güncelleme oldu. 
Fakat:
1- şehir 22 olmadan son ıkı araştırma açılamaması bizi onlara göre dezavantajlı duruma düşürüyor ben k53 teyim 
yeteri kadar disiplin yeteri kadar emek verilmesi  yetersiz kalıyor .

2- eski oyunculara bu kalsik fetih şehir görünümü verildi bizim için görselde önemli  bize verilir mi verilmez mi bilmiyorum

3-promosyon kodlarını nerden takip ediyoruz bilmek istiyorum çünkü üç gün içerisinde girilmesi gereken kodlardan 5-6 gün sonra ancak haberimiz oldu. biz o ödülleri gayet  değerli görüyoruz keşke öyle bir zaman sınırlaması olmasa yani özellikle bu türden durumları takip edebileceğimiz bir platform ben bilmiyorum.
Ama mesala we gamers uygulamasını ındırdık kullanıyorum kendi adıma da

4- çatışamalarda güç orantısı sisteminiz var fakat  oyuncular güçsüz adam bırakıp bizden kat kat güçlü olmasına ragmen koa açabiliyor bunun yerine krallıkları gruplaştırma olsa ve mesela k50 den k 60 krallıklar bir grup gibi olsa ve diğer krallıklar bize çatışma açamasa memnun  olurduk. iyi görevler

İmza
Gönderildi 2019-01-28 14:44:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba.
1- Konu hakkında şikayetin yetkili departmana iletilmiştir.
2- İlgili görünüm birkaç ay önce o ana kadar Fetih'te bir hesabı bulunan tüm oyunculara gönderildi. Şu an için o görünümü elde etmenin herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Belki ileride etkinlikle...
3- WeGamers ile iş birliğimiz bulunmaktadır fakat ekip olarak ayrıyız. Haliyle orada yaşanılan sorunlar için oranın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmen gerekmektedir. Fetih için şu an herhangi yeni bir promosyon kodu bulunmamaktadır. Yeni promosyon kodları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmen yeterlidir.
4- Lütfen bu rehbere bir göz gezdir: http://cq.tr.forum.igg.com/topic?ctid=734

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-02-05 20:15:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Evet oyun çok güzel

İmza