Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 405

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Merhaba

[Linki Kopyala] 1/220

Gönderildi 2019-02-08 10:36:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba 3.parti yazilim ile oyunun saatini degistirmek mumkunmu , cunku sanirsam birileri bunu yapiyor , gunluk odulleri ve giris odullerinin hepsini bir gun icinde yapiyor , bunu size soyluyorum cunku cok tuhaf oyuncular var krallik yeni acilmisken bu kadar guc ve kahraman imkansiz kardesim bir onceki krallikta yeni kralliga hazirlanan insanlardan bahsetmiyorum , cok buyuk dengesizlikler var ve bunlar imkansiz lutfen bu soyledigimi arastirmanizi istiyorum ek olarak bide elmas kazanabilecegimiz bir yer olmali haftalik paylas ise yaramiyor ki haftada bir 3bin elmas , gunluk en az 1bin elmas kazanabilecegimiz bir her olmali , ve guncellenme ile eklenen hikayeler ( seferlerdeki) ve zenginlestirilmis hikayeler cok basarili olmus , bide kisisel bir onerim olucak , su oyunla lords mobil ile ilgelendiginiz kadar ilgilenin lutfen surekli bir etkinlik giris odulu olsun , guncellenmeler falan , tesekkurler.

İmza
Gönderildi 2019-02-11 09:02:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Oyunumuzda hile bulunmamakla birlikte bu konu hakkında katı önlemler almaktayız. Eğer bir durumun hile olduğundan şüphe ediyorsanız lütfen kanıtlarıyla birlikte tarafımıza iletin.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.