Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 405

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Sistem hatası

[Linki Kopyala] 2/241

Gönderildi 2019-02-15 07:04:49 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesabımdan bilet yollayamıyorum bu oyuncular tarafından sıkça karşılaşılan bir sorun bu sabah harabeler kolay bölümde mavi def alt ettim kazandığım ödül hesabıma iletildi yaklaşık 45 dakika sonra zor bölümde mor dev alt etti kazandığım yaklaşık 15b altın hesabıma yüklenmedi gerekli incelemelerin bir an önce yapışması ve tarafıma bilği verilmesini rica ediyorum kazandığıma %100 eminim bana oyun siyaseti yada emek hırsızlığı yapmayın emeğe saygı duyalım en kısa zamanda hak ettiğim altınların tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum yok vermiyoruz diyecekseniz harcadığım yaklaşık 180k altının tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum en kısa sürede geri döneceğinizi umut ediyorum

İmza
Gönderildi 2019-02-15 09:03:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Bilet atmakta hangi sorunu yaşıyorsunuz? Alternatif olarak müşteri hizmetlerimize yaşadığınız sorun hakkında bir posta da gönderebilirsiniz.

help.conquerors.android.tr@igg.com

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2019-02-15 20:39:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Evet bu arkadasi bende gordum gercekten kazandi , hatta ismin tuhafima gitmisti

İmza