Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 404

Moderatör: Dionisos

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Özel Etkinlikler

[Linki Kopyala] 2/266

Gönderildi 2019-03-20 17:39:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Krallık istilası hükümdarlık telaşı vs vs. Genel etkinlikler haricinde yapılan özel etkinlikler konusunda çok zayif olduğunu düşünen var mı acaba benden başka? Dünya çapında bir sürü özel gün varken belli bir kalıp içerisinde sıkışıp kalmış bir oyun düşüncesi var yapılan ozel etkinliklerin içeriğinin de çok zayif olduğunu düşünüyorum bu konu hakkında güzel bir çalışma yapılacak olması var olan oyuncuyu oyunda tutabilmenin yanında yeni oyuncuların da katılım sağlayacağını düşünüyorum haksızmıyım arkadaşlar?

İmza
Gönderildi 2019-03-20 17:50:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Valla kitabin ortasından konusmussun başkan son günlerde gelen güncellemelerle bir çok oyuncu arkadaşımızı oyundan kaybettik Oyun kendi has güzelliğini farkını 2.00 a giriş yaparak bozdu. Halende dediğin gibi etkinlik olsun başka yenilikler olsun batırdıkca batırdı öbür oyunlardan farkı kalmamaya başladı.Bu konuya yönetimin acil bir çözüm bulması gerekli

İmza
Gönderildi 2019-03-21 09:08:06 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda çıkacak yeni güncelleme ile birçok güzel özellikle karşınızda olacağız. Takipte kalın!

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.