Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 391

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] LANET OLSUN BÖYLE SAÇMA MANTIĞA

[Linki Kopyala] 2/287

Gönderildi 2019-07-02 21:25:43 | Sadece konu sahibinin konularını göster

BİRİ BANA BU İŞİN MANTIKLI BİR YANINI AÇIKLASIN. BİLİYORSUNUZ Kİ 2 YADA 3 GÜN MÜDÜR NEDİR TAM ONU DA BİLMİYORUM, GİRİŞ YAPMADIĞIN ZAMAN LONCA LİDERİ BİR BAŞKASINA DEVROLUYOR. BURAYA KADAR HER ŞEY NORMAL GÖRÜNÜYOR FAKAT,  NEDEN RASTGELE BİRİNE DEVROLUYOR. LONCANIN R4 KISMINDAKİ VEZİR YADA DANIŞMALARA NEDEN AKTARILMAZ DA SIRADAN R2 BİRİNE DEVROLUR ANLAMIYORUM. ŞUAN AĞZIMI BOZMAMAK İÇİN ZOR DURUYORUM. BİR TANE TABİRİ CAİZSE ÇAKALA DEVROLDU LONCA. LONCAYI ELİMDEN ALDI. BEN TATİLE GİDİP 2-3 GÜN OYUNA GİREMEDİM DİYE BÖYLE BİR OLAYLA KARŞILAŞMAK ZORUNDA MIYDIM. BİR BAŞKAN KOLTUĞUNDAN KALKTIĞINDA ONUN YERİNE YARDIMCISI MI OTURUR YOKSA SOKAKTAN BİRİNİ Mİ ÇEVİRİP OTURTURLAR. BU SAÇMA MANTIĞIN BİR AN ÖNCE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR. KURAL GEREĞİ LONCAYI GERİ ALAMAYACAĞIMI BİLİYORUM FAKAT BAŞKALARI BU DURUMA DÜŞÜRÜLMESİN. LONCA LİDERİ GİRMİYORSA SIRASIYLA R4 LERDEN BİRİNE GEÇMELİ LİDERLİK. BÖYLE R2 DEKİ FIRSATÇI ÇAKALLARA DEĞİL.

İmza
Gönderildi 2019-07-23 12:29:35 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Rasgele değil. Aktif olan birine. O an kim aktifse ona geçiyor. Birden fazla kişi olursa en uzun aktif olana. Unutulmuş loncalarada test ettim.

İmza
Gönderildi 2019-07-25 18:59:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Senin dediğin yine benzer mantık. Bu sistem böyle olmaz arkadaşlar. Başkan bir yere gidince yerine vekaleten mahalleden birini mi oturturlar, yoksa kendi seçtiği üst düzey yöneticilerden biri mi vekalet eder. Düz mantık kurun yahu. Arabın birine gitti lonca. Yazık bu sisteme.

İmza