Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 507

Moderatör: Dionisos

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Harabe canavarı altın ödülleri

[Linki Kopyala] 3/200

Gönderildi 2020-02-20 02:21:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba sayın igg 4 günde toplam 3 kalemden 200k aytaşı harcadım fakat birdefa bile ödül alamadım arap bir oyuncu hergün standart 10 kez ödül alıyor bu nasıl oluyor bir açıklama yaparmısınız sakın bana şans demeyin lütfen ekran görüntülerinide paylaşıyorum sizinle

İmza
Gönderildi 2020-02-20 13:28:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Oyunda altın düşürme tamamen şansa bağlı bir olaydır. Bu işlemin herhangi bir hilesi veya taktiği bulunmamaktadır. Harabelerden altın kazanmanın bir şans oranı bulunmadığı gibi bu şans oranını arttırabilecek bir özellik de bulunmamaktadır. Peşpeşe altın düşürdüğüne rastladığınız oyuncular ise şanslarına bir defalığına harabe vurmuşlardır ve kazandıklarıaltınların tamamını tekrar yatırım yaparak şanslarını katlamışlardır. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz.

İmza
Gönderildi 2020-02-20 16:10:49 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Kardeşim 1 defa 2 defa 3 defa olur şans derim adam 1 günde 10 defa vuruyor peş peşe bu neyin şansı 200k aytaşı harcadım 1 kez bile düşmezmi gidin siz çocuk kandırın illaki bütün türkleri örgütleyip oyunumu bıraktıralım bizde para yatırıyoruz bu oyuna bu adaletsizliği düzeltin

İmza
Gönderildi 2020-02-20 16:56:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Yukarıda belirttiğimiz üzere herhangi bir hilesi veya taktiği bulunmamaktadır. Tamamen şansa bağlıdır. Harabelerden altın kazanmanın bir şans oranı bulunmadığı gibi bu şans oranını arttırabilecek bir özellik de bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İmza