Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 507

Moderatör: Dionisos

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Oyuna Güzel güncelleme şart Artık

[Linki Kopyala] 1/139

#1
Gönderildi 2020-02-26 12:59:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

SAYIN İGG YÖNETİMİ;

FETİH ALTINÇAĞ OYUNUNU BİZ OYUNCULARLA BİRLİKTE DAHA OYNANABİLİR KILMAK VE DİĞER OYUNLAR ARASINDA EL BİRLİĞİ İLE FARKLI/DAHA BAŞARILI BİR PLATFORM HALİNE GETİRMEK İÇİN ÖNERİLERİMİZE KULAK VERMENİZ RİCA OLUNUR.

-ÖNERİ; “DANIŞMAN” FONKSİYONLARI
#DEĞERLENDİRME;

HALİHAZIRDA LONCA ÜYELERİ ARASINDAN SEÇİLEN VE DANIŞMAN OLARAK GÖREVLENDİRİLEN POZİSYONLARIN SADECE BİR GÖRÜNTÜDEN İBARET OLDUĞUNUN FARKINDASINIZDIR. BU DURUMA BİR ÇÖZÜM GETİRMEK ADINA;
1-GENERAL=LONCA-LONCA SAVAŞI BÖLÜMÜNDE AÇILAN TÜM SAVAŞ AKTİVİTELERİNİ İPTAL EDEBİLME
2-DİPLOMAT=LONCA- # , BU BÖLÜME EKLENECEK BİR SEÇENEK İLE DİPLOMATIN TÜM KRALLIKLARDAN DOST VE DÜŞMAN YADA TARAFSIZ OLARAK BELİRLEYEBİLECEĞİ BİR SEÇENEK SUNULMASI VE ÜYELERİN DOST LONCALARA SALDIRIRKEN İKAZ EDİLMESİ YADA SALDIRI BUTONU PASİF EDİLMESİ.
ÜYELER İSE YİNE KALE İÇİ GÖRÜNÜM ELÇİLİK KISMINDA BU BİLGİLERE ERİŞİM SALAYABİLMELİDİR.


-ÖNERİ; “HAFTALIK GETİRİLER”
#DEĞERLENDİRME;

KALE İÇİ GÖRÜNÜM-AYRICALIKLAR-HAFTALIK GETİRİLER KISMINDA BULUNAN HER HAFTA STANDART OLARAK VERİLEN ELELE KUPON PARÇALARI OYUNCULARIN KULLANDIĞI FARM HESAPLARDA BİLE KALICI OLARAK BULUNMAKTADIR. 3K ELMAS KESESİ 300 ALTIN VE UFAK SEVİYEDE TAHIL VE ODUN HEDİYESİNİ HAFTALIK OLARAK PLANLIYORSUNUZ. FAKAT BU VERDİĞİNİZ HEDİYENİN OYUNCU OLARAK BİZLERE HİÇ BİR FAYDASI BULUNMAMAKTADIR.  BURADAKİ HEDİYELERİN YENİLENMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

-ÖNERİ; “ARENA AŞAMA ÖDÜLLERİ”
#DEĞERLENDİRME;

ETKİNLİK MERKEZİ İÇERİSİNDE BULUNAN ARENADE OYUNCULAR BİREYSEL KALE PERFORMANSLARINI DEĞERLENDİRİP KENDİLERİNİ DİĞER OYUNCULAR İLE KIYASLAYIP SEVİYELERİNİ TESPİT ETME İMKANI BULUYOR. BURADA VERİLEN HEDİYELERİN  YİNE HAFTALIK GETİRİLER GİBİ MİADINI DOLDURMUŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR VE YENİLENMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

-ÖNERİ; “ASKERİ ÇAĞRI-CEHENNEM AZABI-ASİ KATİLİ-İSTİLACI ALARMI”
#DEĞERLENDİRME;

BELİRTİLEN ETKİNLİKLERİN AŞAMA ÖDÜLLERİ YİNE YUKARIDA BAHSEDİLEN GİBİ YETERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞ DURUMDA OLUP GÜNCELLENMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

-ÖNERİ; “YENİR ÜNVAN”
#DEĞERLENDİRME;

AVATAR-BAŞARIMLAR-ÜNVAN SEKMESİNDE BULUNAN ÜNVAN VE BONUSLAR İÇERİSİNE “EĞİTİM HIZI” BONUSUDA EKLEMENİZİ TALEP EDİYORUZ. VE HÜKÜMDAR II ÜNVAUNDA EKLENEREK +10.0% DAHA REVİR KAPASİTESİ EKLENMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

-ÖNERİ; “KAHRAMAN KRONİKLERİ”
#DEĞERLENDİRME;

ETKİNLİKLER-KAHRAMAN KRONİKLERİ BÖLÜMÜNE SON EKLENEN 2 KAHRAMANA AİT KRONİK LEVELLERİNİM ARTTIRIMINI SAĞLAMAK İÇİN KALE MÜSABAKASINDA 100 KEZ KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ BELİRTMİŞSİNİZ. FAKAT KALE MÜSABAKASI ETKİNLİĞİ GÜNCELLENDİ. ARTIK DAHA ÇOK LONCA VE SAVAŞ VE PRESTİJ SÖZ KONUSU. TÜM BU HUSUSLAR ÇERÇEVESİNDE SUNNİ VE LAYLA KULLANIMI BU ETKİNLİKLE İMKANSIZDIR. EN İYİ FORMASYON SEÇENEKLERİ ARASINDA BU KAHRAMANLAR BULUNMADIĞI İÇİN BU KONUDA SIKINTI YAŞIYORUZ. LÜTFEN KRONİK SEVİYE ARTIŞ İÇİN YENŞ BİR DÜZENLEME YAPINIZ.

-ÖNERİ; “KAHRAMAN YETENEK-HÜNER VE ROLLERİ”
#DEĞERLENDİRME;

SADECE BİR TANESİ İÇİN BİR ÖRNEKLENDİRME YAPICAM, BİR ÇOK KAHRAMANDA BUNA BENZER HUSUS BULUNMAKTADIR. ÖRNEĞİN SHEBA KRALİÇESİ BALQEES. KAHRAMAN BİLGİSİ-ROL SEKMESİNE BAKTIĞIMIZDA İYİLEŞTİRME YETENEĞİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. FAKAT KAHRAMANIN HÜNERLERİ VE EKİPMAN DONANIMLARI ARASINDA BÖYLE BİR İYİLEŞTİRME YOK. ROLLERİ HÜNERLERİ YETENEKLERİ VE DONANIM KIYAFETLERİNİN BİRBİRLERİ İLE ORANTILI VE DESTEKLEYİCİ OLMASI O KAHRAMANIN KULLANIMINDA ASIL AMACINA HİZMET ETMESİNİ SAĞLAYACAKTIR.

-ÖNERİ; “SANDIK HEDİYELERİ”
#DEĞERLENDİRME;

KALE İÇİ GÖRÜNÜM-TOPLA-AKTİVİTELER KISMINDA BELİRTİLEN SANDIKLARDA 120 DAKİKA VE 180 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA AÇILAN SANDIKLARDA BELKİDE İLK 80 KRALLIK İÇİN İHTİYAÇ OLMAYAN ANDAÇLAR VERİLMEKTEDİR. BURADAKİ HEDİYELERİN GÜNCELLENMESİNİ TALEP EDİYORUZ.

-ÖNERİ; “YENİ SEFERLER”
#DEĞERLENDİRME;

PORTAL- SEFER KISMINDA BULUNAN NORMAL VE ZOR MOD DA 7 ŞER SEFER HARİTASININ DEVAMINI GETİREREK VE FARKLI ANİMASYONLARLA BİZLERİ FARKLI BİR DÜNYANIN İÇİNE SÜRÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

SAYGILAR, İYİ ÇALIŞMALAR DİKKATE ALIRSANIZ MEMNUN OLURUZ...

İmza
#2
Gönderildi 2020-02-26 13:53:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Değerlendirilmesi üzerine konu ile ilgili departmana iletilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz.

İmza