Fetih Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 507

Moderatör: Dionisos

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Görüş/ Öneri] Çalınan hesap

[Linki Kopyala] 6/863

Gönderildi 2018-10-20 00:00:53 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Şu igg yoneticilerine 2 cift lafim var. Çalınan hesabi geri almak icin onca bilet attim umursanmadi.sorulan sorulara dogru cevap verdim yanlis denildi.sizin isiniz gücünüz para.onca kisinin emegi boşa gidiyor sizin umurunuzda bile olmuyor.igrenc berbat bir güvenlik tabanina sahip oyun.serefsizin biri benim hesaba girip e postasina bagliyo igg buna izin veriyo. Tum bilgileri degistigim halde halâ girebiliyor.gercekten guvenilirdiz bir oyun.bu oyun yuzunden telefonuma erisim saglanip telefonum sıfırlandı.dikkat sizinde basiniza gelmesin

İmza
...
Gönderildi 2018-10-20 10:49:09 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sen üçünçü kişilerle şifreni paylaştınmı bu  birinci sorum. Şuana kadar yıllarca bu oyunu oynayıp bu sorunu çekmeyen binlerce insan var klanlara güvenip wp ve discord uygualamarına girip tanımadığın insanlarla arkadaşlık ortamına girmişşen hesabının çalınması normaldir bence şirkete b.. atma kendi yaptığın hataya bak . Eğer öyle değilse çarının hesabını almaları zaten imkansızdır.

İmza
K18 Shikato. Kurtluk ta düşeni yemek kanundur
Gönderildi 2018-10-20 11:29:09 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesap senin elindeyken birden fazla mac adresinden giris yapildiysa zaten umursamiyorlar

İmza
Gönderildi 2018-10-22 10:19:28 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba. Öncelikle oyuncularımızın bilgileri yüksek güvenli veri tabanında saklanmaktadır. Bir IGG yöneticisinin dahi bu bilgilere erişimi sınırlıdır. Haliyle oyuncunun kendisi bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmadığı sürece başka birinin eline geçmesi mümkün değildir. Öte yandan oyun içerisinde paylaşılan zararlı bağlantılar konusunda da elimizden geleni yapmaktayız. Neredeyse tüm mobil oyunlarda paylaşılan bağlantının zararlı mı zararsız mı olduğunu ayırt edebilen bir sistem yaratmak güçtür. Fakat dediğimiz gibi bu konuda elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca bu bağlantıya tıklamak tamamen oyuncunun kendi sorumluluğundadır. Fakat bizler bu hataya düşmüş oyunculara da destek sağlamaya çalışıyoruz. Eğer tarafınızdan istenen bilgiler tam ve eksiksiz şekilde tarafımıza iletilirse yardımcı olabiliyoruz. Fakat önceki kayıtları da inceliyoruz. Şüpheli bir durumla karşılaşırsak maalesef yardımcı olamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İmza
Lütfen müşteri hizmetlerine bilet yollarken aynı konu hakkında sadece bir bilet yollamaya özen gösterelim. Birden fazla yolladığınız biletler yardım sürecini uzatacağı gibi sorunların karışmasına da sebebiyet verebilir.
Gönderildi 2020-02-12 19:25:10 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Benim hesabımda çalındı ve İgg tüm biletlerime verdiği cevap. Sürekli aynı kopyala yapıştır yapıp cevap veriyorsunuz sizden hesabımın tüm cihazlardan çıkılını yapıp yeni bir epostaya bağlamanızı da istemek benim en doğal hakkım ve bunu yapmanız gerekiyor o kadar paket çekip size para kazandırmam güzelde neden istediğimi gerçekleştirmek sizin için önemsiz oluyor

İmza
FIRAT KARAKUŞ
Gönderildi 2020-02-12 19:28:24 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arap oyuncular size bir bilet attığında anında tüm bilgileri değiştirip kendisine güvenlik sağlanıyor biz Türk oyunculari hiç umursamıyorsunuz sadece benim hesap çalınmadı aynı şekilde arkadaşımın hesabı çalınıp anında tüm bilgileri İgg tarafından değişip yeni epostaya bağlandı bende hesabımın tam çalınmadan yeni bir epostaya bağlamanızı 1 aydır size bilet atarak istiyorum size yaptığınız tek şey Umursamamak oluyor

İmza
FIRAT KARAKUŞ
Gönderildi 2020-02-18 18:26:37 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Uzaklaştırma  

İmza
@Ömer